wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

KANCELARIA DORADCÓW NIERUCHOMOŚCI

90-223 ŁÓDŹ
UL. REWOLUCJI 1905r. nr 82 lok.12
tel. 793 050 160
tel. 660 303 569
biuro@doradcynieruchomosci.com.pl

www.doradcynieruchomosci.com.pl

O firmie

A | A | A

Kancelaria Doradców Nieruchomości jest zespołem doświadczonych w branży nieruchomości doradców. Cechuje nas profesjonalizm i zaangażowanie co sprawia , że nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Wybór i zakup lub sprzedaż nieruchomości jest dla wielu trudnym i czasochłonnym przedsięwzięciem. Dlatego nasi doradcy prowadzą Klientów od samego początku, poprzez wyszukiwanie odpowiednich ofert, prezentacje aż do ostatecznej finalizacji. W każdym z tych etapów pomagamy i doradzamy. Wszystkie oferowane przez nas nieruchomości są dokładnie sprawdzane pod względem technicznym, wizualnym i prawnym. Sprawdzamy wszystkie dostępne dokumenty dot. nieruchomości tak aby transakcja przebiegła od początku do końca w bezpieczny sposób. Kupujący nie płaci prowizji!

Prowadzimy kompleksowy marketing nieruchomości przyjętych do naszej bazy w celu trafienia do jak największej liczby zainteresowanych.

Współpracujemy z notariuszem, który dla naszych klientów przygotowuje zawsze konkurencyjną ofertę usług.

W kwestii finansowych, nasza Kancelaria współpracuje z doradą kredytowym, który przedstawi najkorzystniejsze warunki finansowania zakupu nieruchomości.

Numery licencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami 22341 i 22342

Numer licencji w zarządzaniu nieruchomościami 28516


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony